Santosbetting Para Yatırma Limitleri

TIKLA 100 FREE SPİN KAZAN!
SANTOSBETTİNG'E GİRMEK İÇİN TIKLA
100₺ CASH PARA İÇİN TIKLAYIN

100₺ Bedava & % 30 Discount

500₺ Bonus + Kayıp Bonusu

5000₺ İlk Yatırım Bonusu

2.000₺ Bonus + Kart Yatırımı

100₺ Bedava + % 300 Bonus

35₺ Bedava + 2.000₺ Bonus

Santosbetting para yatırma limitleri konusundaki özverisi ile takdir toplamaya devam ediyor. Kullanıcıları her zaman siteden memnun kalıyor zaten ama özellikle finansal işlemlerde çok daha memnun kaldıklarını her zaman belli ediyorlar. Çünkü bu platform her zaman en iyi ödeme seçeneklerine yer vererek üyelere o kadar kolay bir finans imkanı tanıyor ki her isteyen istediği anda direkt olarak ödeme yapabiliyor. Ayrıca bankalar ve sanal seçenekler ile aynı zamanda da kripto ile ödemelerin olması üyeleri çeşitlilik olarak çok fazla memnun etmeyi başarıyor.

santosbetting para yatırma limitleri

Santosbetting Para Yatırma Nasıl Yapılıyor?

Santosbetting para yatırma limitleri konusunda da seçenekleri konusunda da direkt olarak sizlere sağlayacağımız bilgiler olacaktır. Ancak ilk olarak bu para yatırma konusunun nasıl olduğundan bahsedelim. Her işlem sitenin özel panelinden gerçekleşiyor ve üyeler bundan ötürü de avantajlı olarak yatırımını yapıyor. İlk etapta kripto ve havaleden hemen bahsedelim. Bunlar sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer ki havale hesapları ve kripto hesapları güncellenir ise sizlerin canlı destekten ya da ekranda ödeme yönteminden güncel hesap numarası almanız gerekmektedir ve verilen hesap numarasına ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede işlemleri tamamlamayacaksınız. Kart ödemeleri direkt siteden yapılır. Kart bilgisi, son kullanma ve CVV kodu girdiğiniz zaman otomatik olarak yazdığınız miktar çekilmektedir. Bunun haricinde sanal hesaplarda ise sanal hesap bilgileri girilecektir. Buradan hesaplara bağlanıldığı zaman da istenen miktar hemen çekilecek ve işlemler tamamlanacaktır.

Santosbetting Para Yatırma Limitleri ve Seçenekleri

Platformda olan ödeme seçeneklerinin türlere göre nasıl gerçekleştiğini söylemiştik. Şimdi de sizlere ödeme seçenekleri haricinde limitlerini de aktarmak istiyoruz. Aşağıda seçenekler ve limitleri net olarak görebilirsiniz. İstediğiniz yöntem ile ödeme yapmak sizlere kalmış.

 • Sanal hesap olan PayFix ile 25 – 100.000 TL
 • Papara sanal hesabıyla 20 – 100.000 TL
 • AsPay sistemi Havale ile 200 – 50.000 TL
 • AsPay sistemi Papara ile 200 – 100.000 TL
 • Hızlıca Papara’nın IBAN’ı ile 100 – 20.000 TL
 • Anında MFT ile 5 – 20.000 TL
 • Anında Papara ile 20.000 TL
 • Anında Havale ile 50 – 20.000 TL
 • Aspay’ın Kredi Kartı ile 50 – 2.000 TL
 • Banka Havalesi ile 50 – 100.000 TL
 • Bitcoin ve diğer kriptolarla sınırsız yatırım

Santosbetting para yatırma limitleri herkese uyar ve kolay yatırımlar bonuslar ile hızlıca olur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir